Maturitas Gabinet Psychoterapii - psycholog śródmieście

Maturitas Gabinet Psychoterapii

Maturitas Gabinet Psychoterapii
Iga Borkowska

Mój gabinet został założony z myślą o osobach, które mają już dość odczuwania nieustannego lęku lub depresji i chciałyby to zmienić. W praktyce wykorzystuję udokumentowane naukowo podejście poznawczo-behawioralne oraz Terapii Schematów, które zostały stworzone właśnie do walki z lękiem i depresją. Zajmuję się również pomocą w rozwiązaniu, bardzo powszechnych teraz, trudności w relacjach z ludźmi (m.in. z nawiązywaniem pierwszego kontaktu, z budowaniem blikich relacji, z asertywnością). Ponadto w swojej pracy koncentruję się na poszerzaniu samoświadomości oraz umiejętności radzenia sobie ze stresem.
Więcej informacji znajdziesz tutaj: www.maturitas.pl

Zakres specjalizacji:

  • trudności w relacjach
  • lęk, nerwica
  • depresja
  • syndromu DDA (dorosłego dziecka alkoholika)
  • kryzysy i trudności osobiste

O mnie

Jestem dyplomowanym psychologiem i psychoterapeutą.
Ukończyłam 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Centrum Psychologiczno-Medycznym MABOR atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Warszawskim. Ponadto posiadam międzynarodowy dyplom Coach U w zakresie wiedzy o coachingu.
Swoją pracę poddaję stałej superwizji współpracując z certyfikowanym superwizorem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Zakres usług

Specjalizacje: konsultacje psychologiczne, psychoterapia: psychoterapia indywidualna, terapia małżeńska, terapia par, terapia młodzieży
Metody terapeutyczne: terapia poznawczo-behawioralna, terapia systemowa, Terapia Schematów, terapia krótkoterminowa, terapia długoterminowa


Dane Kontaktowe

Maturitas Gabinet Psychoterapii
Warszawa, ul. Żurawia 43/7
505 867 712, 22 203 54 57
www.maturitas.pl


« Psychoterapia Warszawa - Śródmieście