Centrum Edukacji Zdrowotnej - psycholog Ursynów

Centrum Edukacji Zdrowotnej

Katarzyna Broda - psycholog Psycholog, psychoterapeuta, psychoonkolog, terapeuta TSR, trener umiejętności społecznych, life-coach.

Prowadzi psychoterapię indywidualną, konsultacje i wsparcie psychologiczne dla osób mających różne trudności życiowe: emocjonalne, społeczne, w relacjach, po traumach. Pracuje w nurcie psychoterapii integracyjnej a także metodą terapii krótkoterminowej z elementami coachingu. Prowadzi grupy wsparcia oraz warsztaty psychologiczne. Pomaga w zaburzeniach odżywiania, stanach lękowych, DDD i DDA. Specjalizuje się w pracy ze smutkiem, wstydem, chorobą i stratą.

Magister Psychologii Społecznej Uniwersytetu SWPS. Ukończyła również studia podyplomowe Trening i Warsztat Psychologiczny w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach TSR oraz Studium Coachingu International Coaching Federation. Obecnie w trakcie certyfikacji z zakresu psychoterapii integracyjnej w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Zdrowia PTP, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychiatryczne. Odbyła staż specjalizacyjny w Pracowni Psychologii Klinicznej Wielkoposkiego Centrum Onkologii. Pracowała dla Ośrodka Pomocy Społecznej Warszawa Praga-Południe, Warszawskiego Centrum Pomocy Rodzinie oraz Fundacji Aktywnej Rehabilitacji i Pracowni Rozwoju Osobistego.

Gabinet

gabinet gabinet2
(kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć powiększenie)


Zakres usług

Specjalizacje: psychoterapia indywidualna,psychoterapia grupowa, konsultacja psychologiczna, interwencja kryzysowa
Metody terapeutyczne: psychoterapia w nurcie integracyjnym
Dodatkowe informacje: zapisy telefoniczne w recepcji Centrum Edukacji Zdrowotnej lub przez kalendarz znanylekarz na stronie www.zupelnieinnespojrzenie.pl/kontakt


Dane Kontaktowe

Centrum Edukacji Zdrowotnej
02-776 Warszawa, ul. Nowoursynowska 143K lok.U2
22 401 2 801 / 606 908 388
www.zupelnieinnespojrzenie.pl


« Psychoterapia Warszawa - Ursynów